Ledsjö Vind AB
Box 81
533 21 Götene

Kontakt
Ingemar Johansson, styrelseordförande.
Lennart Blomgren, verkställande direktör.
Susanne Andersson, styrelseledamot.
Carl Sandén, styrelseledamot.
Sölve Johnsson, styrelsesekreterare.
Mats Mattsson, styrelseledamot.
Andreas Sjödin, styrelseledamot.

Marietta Metzinger, Redovisningsekonom hos Götene Elförening, men sköter bolagets redovisning och ekonomi.

Susanne Borman, Ekonomichef hos Götene Elförening.

Hasse Lorentzon, Webdesigner. Det är jag som utformat dessa sidor, har ni frågor, önskemål om innehåll eller hittar felaktigheter får ni gärna kontakta mig.








Telefon
0511-51715
0511-57474

0708-936894
0511-58038
0511-345518
070-7776026

0511-345523


0511-345508


070-5833370






E-post
 johansson.ingemar@tele2.se
 vetvind@telia.com

 carl@visionsgruppen.se
 anders-eriksgarden@gotanet.com
 mats.mattsson@gelf.se
 andreas@dbaforvaltning.se

 marietta.metzinger@gelf.se


 susanne.borman@gelf.se


 hasse.lorentzon@ledsjovind.se